Winnen doe je bij de Mamablogger bloghop!
Wat leuk dat je meedoet aan de allereerste Mamablogger bloghop! Misschien kom je geregeld op mijn website om leuke webshops te leren kennen en lees je regelmatig mijn blogs en die van mijn 8 mede bloggers, maar misschien ben je nieuw en kende je Website4Mama.nl nog niet? Hoe dan ook… leuk dat je er bent. De eerste Mamablogger Dag is van start gegaan. 14 dagen lang, van 10 september t/m 24 september houden 55 mamablogs een heuse bloghop. Bij al die 55 blogs kun je leuke blogs lezen én een cadeau winnen. Je hebt dus 2 weken de tijd om 55 blogs na te lopen en te kijken of er een cadeau bij zit, dat jij graag zou willen winnen. En als je dan toch bezig bent, volg dan de blogs die je leuk lijken en lees vaker wat van deze mamabloggers. Dat zouden we leuk vinden. ;-)
Even over Website 4Mama
Deze website is net even anders, dan al die andere 54. Natuurlijk zijn ze allemaal uniek, maar bij Website 4Mama vind je niet alleen blogs van 8 verschillende bloggers met uiteenlopende onderwerpen als: zwangerschap, bevalling en leuke uitstapjes tot spelen, leuke producten en opvoeding, maar ook de leukste webshops. Handig op onderwerp voor je gerubriceerd. Dus zoek je nog leuke kinderkleding, mooi speelgoed, fijne kinderkameraccessoires of gewoon een leuke tas voor jezelf? Dan heb ik een mooie selectie van de leukste webshops voor je gemaakt. Dus ik ben continu op zoek naar de leukste en handigste producten voor jou en je kind(eren) en deel dat ook weer op onze Facebookpagina en op Twitter en Instagram.
Genoeg nu over mij/ons, want je wilt vast weten welke win-actie ik voor jou in petto heb?
Wat wij voor winactie hebben?
Wij geven een gezinsplanner van OXFAM Novib weg t.w.v. €17,95. OXFAM Novib strijdt tegen armoede en onrechtvaardigheid in de wereld en probeert mensen in derdewereldlanden een betere kans te geven. Een doel dat ik alleen maar van harte kan steunen. Deze familieplanner is nu al ingegaan en duurt t/m december 2017. Je hebt er dus 16 maanden heel veel lol van. Nooit meer een verjaardag, ouderavond, playdate of studiedag vergeten, want voortaan schrijf je alles op…toch? Ideaal voor grote gezinnen en chaoten zoals ik.
Wat je moet doen om kans te maken op deze mooie gezinsplanner?
- Op de Facebookpagina van Website4Mama staat een actiebericht. Like dit actiebericht en reageer erop.
- Voor een extra winkans: Reageer hieronder waarom jij graag kans wilt maken. Daarmee abonneer je je ook direct voor onze nieuwsbrief.
Steun jij net als ik OXFAM Novib? Like dan hun Facebookpagina. Niet omdat het moet, maar gewoon omdat het kan ;-)
Zondag 25 september maak ik de winnaar bekend via Facebook en indien mogelijk via mail als je hieronder gereageerd hebt.
Naar de volgende winactie!
Wil je meer blogs leren kennen en aan meer winacties meedoen? Ga dan naar de volgende blog: Lifesabout.nl. Dit blog is van Geertje. Wat ik heel leuk en bijzonder vind aan het blog van Geertje is dat zij de bekende “wereldgerechten” van Knorr en andere gerechten uit pakjes en zakjes neemt en daar een geheel eigen recept van maakt, helemaal vers zonder zakjes, pakjes en voor zover mogelijk zonder E-nummers. En het smaakt nog beter ook! Naast die lekkere recepten schrijft Geertje heel mooi over zichzelf en haar leven als mama van een prachtige dochter. Lifesabout heeft ook een heel leuke win-actie. Neem je snel een kijkje?
Tot slot bedank ik Nathalie met haar blog unicornsandfairytales.be voor het doorsturen van haar lezers naar mijn blog.
Heb een heel fijne BLOGHOP! En hopelijk snel tot ziens.
XX
Esmée
PS: Ik ben graag van tevoren duidelijk over voorwaarden van win-acties e.d. Deze staan op mijn disclaimer.
Wat een mooi gebaar deze prijs! Goed om dit doel in de spotlights te zetten...ze verdienen het! Gefeliciteerd met deze fijne dag! Ik doe mee met de winactie:)
Hi, ik doe graag mee aan de winactie. Mijn man is namelijk superslecht op het gebied van plannen en vraagt me altijd wat, waar en wanneer. Ik ben planner van beroep en hou dus van zulke handige familieplanners. Moesten we deze winnen, dan kan ik mijn man steeds doorverwijzen naar onze superhandige planner waarop ik alle informatie en afspraken netjes heb genoteerd. Dus, duimen maar!
Ik doe mee! Misschien dat ik dan wel weet wanneer manlief een afspraak gepland heeft ????
Wat leuk! Ik doe graag mee :)
Hoi,
Ik kom even gezellig langs hoppen :) Al volgde ik je natuurlijk al hihi
Ik heb net een nieuwe kalender dus ik sla even over voor de prijs maar ik vind het wel een erg leuke actie.
Dank je wel voor je reactie Kelly. Leuk dat je langs geweest bent!
Wat een leuke en handige winactie! Ik ga mee doen :)
Dank je voor je lieve woorden! En je hebt een hele toffe winactie, heel bijzonder! Liefs.
Graag gedaan Geertje. XX terug
Ik volg je al een tijdje, leuke blog! Doe graag mee met de winactie, want met de vele afspraken is dat erg fijn en overzichtelijk!
Wat een mooie prijs Esmee om met deze actie een goed doel in de spotlights te zetten.
Ik doe heel graag mee! Wat een leuke win akcie!
oh super handig zeg een weekplanner! komt zeker goed uit met de zwemles, judo, scouting, partijtjes en natuurlijk de speelafspraakjes :)
Leuke Aktie! En een gezinsplanning komt in ons hectische gezin echt wel van pas! Dus ik doe mee!
Ik ken en volg je al een tijdje, dus kom nu alleen even HOI zeggen en dan hop ik weer verder!
Dank je wel Bregje. Ik ga mijn hoprondje nog maken. Dus je hoort nog van me ;-)
Een gezinsplanner zou zo enorm welkom zijn in dit hectische huis. Als werkende alleenstaande moeder, met kids die sporten, afspreken, kinderfeestjes, overblijven, BSO, muziekles verplichtingen hebben is onze huidige kalender echt te klein. Ik print nu dus iedere week een nieuw A4-tje af, maar handig is het niet. Ik ga er superhard voor duimen
Ik doe graag mee!
Leuk dat je ook meedoet met de bloghop! Ik kende je blog natuurlijk al :)
Leuke winactie ook, ik waag graag een kansje!
Ik volg website4Mama, volgens mij pas sinds kort. Ik moet toegeven dat ik diverse mamabloggers volg, dus soms haal ik ze wel eens door elkaar. Wat een fijne prijs die jij weggeeft, die zou echt goed van pas komen in ons gezin. Afgelopen week is de school weer gestart hier, de zwemlessen zijn weer begonnen. Mijn zoon is met voetbal gestart , mijn man moet binnenkort een tijd lang op cursus en is dan een avond per week laat huis, en zelf moet ik geregeld op mijn werk op flexibele tijden werken! Deze week al weer 2 uitnodigingen voor kinderfeestjes! De afgelopen jaren deed ik het met een gewone kalender maar het wordt toch echt tijd voor zo'n familyplanner! En fijn dat dit een van een goed doel is!
Mooie prijs Esmee!
Mooie winactie! Echt een mooie idee om zo een goed doel te steunen! Fijne avond nog :)
Heel graag ivm chaotische hoofd na mijn zwangerschap!
Ik wil nog wel eens wat vergeten, nooit meer goed gekomen na de zwangerschap ;-) Deze gezinsplanner zou ik dus goed kunnen gebruiken. Moet ik het niet vergeten op te schrijven ;-)
zou leuk zijn voor mijn dochter, met twee kinderen is een gezinsplanner meer dan welkom
doe graag mee aan deze actie, gezinsplanner altijd welkom voor mijn dochter, met 2 kids en een man moet er heel veel gepland worden
Proficiat met dit evenement. Ik ben voor goede doelen, dus steun deze ook graag. Heel handige winactie om niets meer te vergeten.
Hee, leuk om ook hier langs te hoppen!
Mijn dochter ontzettend blij met de coole Kidzroom rugtas!
Super gaaf dat er weer iemand blij wordt gemaakt :)
Fijne Bloghop iedereen!
Ik doe graag mee met deze winactie, ik ben nog op zoek naar een fijne familieplanner!
Wat een leuke actie zeg, ik waag graag een kansje voor deze leuke prijs! :)
Ik kwameens even gluren welke prijs jij weggeeft, mooi dat het van een goed doel is. Ik sla de winactie over en hop weer gezellig verder.
Ik doe heel graag mee want ik heb een hoofd als een zeef!
Hi Esmée, ik doe niet mee met de winactie, maar dit was wel weer een uitgelezen moment om je site weer eens te bezoeken. Al scrol ik regelmatig door de artikelen heen, toch is het heel leuk om ook de bloghop-artikelen te lezen. En om te zien hoe iedereen het weer anders aanpakt. Leuke prijs trouwens!
Een familieplanner is meer dan welkom, hoewel ik een jaar geleden al bevallen ben ben ik nog steeds erg vergeetachtig (duurt wat langer dan hoort geloof ik) afspraken vergeet ik snel en een planner komt dus goed van pas!
Oh wat leuk dat jij ook iets van het goede doel weg geeft! Goede actie! Ik sla de winactie even over maar wilde toch even een berichtje achterlaten :-).
Wat een mooie actie met een prachtig doel!! ik loot graag mee voor een handige familieplanner
Toffe prijs! Maar wij zijn al volledig digitaal, dus ik hop nog even door
Huh ik dacht dat ik dit al gedaan had. Ok niet dus. Ik wil graag meedoen, omdat er door mijn MS nogal eens wat mis gaat op het gebied van afspraken vergeten. En niet alleen met afspraken want ik dacht echt dat ik hier had gezet waarom ik mee wilde doen. Zucht.
Dat was een andere winactie Claudia. We hebben eerder al 2 van deze mooie gezinsplanners weg mogen geven. Toen heb je waarschijnlijk ook meegedaan. Maar dit is weer een nieuwe ronde en dus nieuwe kansen. Succes!